sayfa içeriği

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa evden eve taşımacılık bursa ilimizde evden eve nakliye hizmetleri püf noktaları sıkça sorular soruları yayımlamak ve profesyonel bir hizmet almanız için hazırlamış olduğumuz taşınma rehberimizden aklınızdaki sorulara cevap bulacaksınız.

Bursa Evden Eve Nakliyat Hakkında


          -    Bursa İlimizde Taşımacılık Hizmetleri 


   Firmamız Bursa’da sizlere Bursa evden eve nakliyat adıyla Nilüfer ilçesinde hizmet vermektedir. Ev eşyaları , ofis eşyaları gibi bir çok eşya nakliyesinde sizlere hizmet vermektedir. Nakliyede eşyalarınızın depolanması , asansörlerle taşınması gibi hizmetler de verilmektedir. Elektronik eşyalarınızın da sökülüp takılması konusunda Bursa evden eve nakliyat tecrübeli teknik elemanlarımız sayesinde sizlere kolaylıklar sağlanır.


          -    Fazlalık Eşyalarımı Taşımak İçin Depo Arıyorum ?


   Fazlalık eşyalarınız için firmamız sizlere depo hizmeti sunmaktadır. Bu Bursa evden eve nakliye depolarından faydalanmak için süreye göre depo kirası belirlenmektedir. Sizler de bu depolardan yararlanarak eşyalarınızı bu depolarda saklayabilirsiniz.


          -    Depo kullanımı süresi en fazla ne kadar olabiliyor ?


   Firmamızın depolarından birini veya bir kaçını kullanmak isterseniz kullanımlarınız için bir süre sınırlaması yoktur ancak Bursa evden eve nakliyat yıllara göre depo fiyatları değişebilmektedir. Yani Bursa evden eve nakliye firmamızın sizlere sunacağı depo hizmetinden dilediğiniz süre boyunca faydalanabilirsiniz.


          -    Fazlalık Eşyalarımı Satmak İçin Yer Arıyorum .


   Fazlalık eşyalarınızı satmanız için öncelikle bir ikinci el firmasına ihtiyacınız bulunmaktadır. Bizlerin sizlere önerebileceği ikinci el firması da bursaikincielesya.org dur. Eğer fazlalık olan eşyalarınız büyük boyutlardaysa taşımacılık işlemleriniz için Bursa evden eve nakliyat firmamız sizlere yardımcı olacaktır.


          -    Bursa Nakliyat Tavsiye Edilen Firmalar .


   Nakliyat firmamız taşımacılık işlerinde eşyalarınızın paketlenmesi için Bursa ikinci el eşya firmasından hizmet almaktadır. Bizler Bursa evden eve nakliyat bu firmayı sizlere tavsiye edebiliriz.


          -    Hizmetlerinizde Pazarlık Payı Var Mı ?


   Bizler nakliye işlemleri için Bursa evden eve nakliyatı seçtiğiniz takdirde mesafeler arası en uygun fiyatı belirlemekteyiz ancak bazı durumu müsait olmayan müşterilerimiz için bir miktar pazarlık payımız da bulunmaktadır.


          -    Ne tür eşyaların taşımacılığını yapıyorsunuz ?


   Bizler ev eşyaları , ofis eşyaları , araç gereklerin taşımacılığı , büyük çaplı eşyalar , elektronik eşyalar , makineler gibi bu tarz eşyalarınızın taşımacılığını Bursa evden eve nakliyat olarak yapıyoruz. 


          -    Nakliyat Firmasını Aynı Gün Arasam Müsait Olur Mu ?


   Firmamız içerisinde bulundurduğu Bursa evden eve nakliyat logolu bir çok kamyon ve tırlar vasıtasıyla sizlerin nakliye hizmetlerini yapmaktadır. Eğer Bursa evden eve nakliyatı aradığınız günde nakliye hizmeti almak istiyorsanız , firmamızın boşta olan nakliye araçları sizlerin nakliye hizmetini yapacaklardır ancak bazı günlerde yoğunluk olması sebebiyle de bazı günler nakliye hizmetleri de verememe durumuyla da karşılaşabiliyoruz. Böyle durumlarda sizleri en uygun güne alıp o günde nakliye hizmetinizi karşılamak durumundayız.


          -    Nakliyeci Olmak İçin Bir Belge Almaya Gerek Var Mı ?


   Nakliyeci olmak için tabii ki de belge almak gereklidir. Nakliyeci olmak için K1 – K2 – K3 belgelerine sahip olmanız gerekmektedir. 


Peki ya nedir bu K1 – K2 – K3 belgeleri ? 


K1 belgesi , yurt içinde taşımacılık yapacak kişilere verilen taşımacılık belgesidir.

 

K2 belgesi , sadece kendi ilgi konusuyla ilgili taşımacılık yapıp , ticari taşımacılık yapmayacak kişilere verilir.


K3 belgesi ,  ticari amaç güdülerek ev ve büro ve benzeri eşyaların taşımacılığının yapılması amacıyla verilen taşıma belgesidir.

          -    Nakliye Firmasının Referanslarını Nereden Öğrenebilirim ?


   Firmamızın referanslarına Bursa evden eve nakliyat sayfasının referanslar bölümünden öğrenebilirsiniz.


          -    Nakliye Değil Ama Evdeki Fazla Eşyalarımın Atılmasını İstiyorum .


   Eğer evinizdeki veya büronuzdaki eşyalarınızı atmak istiyorsanız tabii ki bu eşyaların da bir taşımacılığının yapılması gerekmektedir. Bu taşımacılık işi için Bursa evden eve nakliyata ulaşarak bizlere sadece bu eşyalarınızın nereden nereye bırakılması gerektiği hakkında bilgi vermeniz yeterlidir. Taha evden eve nakliyat sizin için bu aktarım işlemini gerçekleştirecektir.


          -    Nakliyeci İçerisinde Teknik Bir Eleman Var Mı ?


   Yapacağımız nakliye işlemleri için bazı elektronik eşyaların sökülmesi gibi işlemler yapılmaktadır. Bu işlemler için de bir teknik lazımdır ve Bursa evden eve nakliyat firmamız içerisinde bulundurduğu teknik eleman yardımıyla elektronik eşyaların sökülüp takılmasında yardımcı olacaktır.


          -    Nakliyeci Avizeleri Sökebilir Mi ?


   Taşımacılık sırasında evinizde ofisinizde bulunan avizeleri de taşımanız için teknik elemanlarımız tarafından avizeleriniz gibi aydınlatma ürünlerinizin söküm takım işlemleri teknik elemanlarımız tarafından yapılır.


          -    Asansörlü Nakliye Hizmeti Var Mı ?


   Nakliye firmamız yüksek katlarda bulunan eşyalarınızın taşımacılığının yapılabilmesi için asansörlü nakliye hizmeti de vermektedir. Bu hizmet sayesinde yüksek katlarda bulunan ürünlerinizin alt katlara taşınması veya tam tersi olarak alt kattaki ürünlerinin bir üst kata taşınması konusunda kolaylık sağlanacaktır.


          -    Asansörlü Nakliye Ücretleri Farklı Mı ?


   Nakliye işlemleriniz için Bursa evden eve nakliyat firmasını seçtiğinizde eşyalarınızın yüksek katlardan alımı için eğer mümkünse asansörlü nakliye işlemleri yapılabilmektedir. Normal nakliye hizmetinde belirli bir fiyat olurken asansörlü taşımacılıkta makul bir miktarda fiyat farkı bulunmaktadır.

          -    İş Yerimi Taşımak İstiyorum Çözüm Üretebilir Misiniz ?
   İş yeri taşımacılığı hususunda Bursa evden eve nakliyat sizlere bir çok çözüm sunar. İş yerinizdeki eşyaların paketlenmesi belirteceğimiz firma tarafından yapılır ve Bursa evden eve nakliyat tarafından belirttiğiniz noktalara nakil edilir.


          -    İş Yerimde Büyük Makineler Var Bunları Taşıyabilir Misiniz ?


   Bursa'da taşımacılık için ağır makinelerin taşınması konusunda gerekli olan araçlar sayesinde sizler için taşınması ağır olan eşyalarınızın da taşımacılığını yapabilir. Kısacası Bursa evden eve nakliyat firmamız iş yerinizdeki büyük makinelerin de taşımacılığını yapabilir. Bu sayede büyük eşyalarınızın da taşınması kolaylıkla sağlanmış olur.


          -    Kadronuzda nasıl elemanlar barınmaktadır . 


   Bizler 15 yıldır Bursa evden eve taşımacılık adıyla bu taşımacılık işi içindeyiz. Bünyemizde barındırdığımız elemanlar da genellikle uzun senelerdir bizlerle birlikte çalışmaktadır. Yani elemanlarımız genellikle işini bilen tecrübeli kişilerdir. İşlerimize yeni elemanlar da almaktayız ancak bu elemanlar çalışırken yanlarında en az bir tane tecrübeli eleman bulunmaktadır. Bursa evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın nakliyesinde nakliye işlemleri tecrübeli kişiler tarafından güvenli bir şekilde yapılır ve eşyalarınız taşımacılık işlemi sırasında zarar görmez. Eğer eşyalarınıza veya eşyalarınızdan bir kaçına zarar gelirse ne olur ? işte bu sorunuzun cevabı da alt başlığımızda yer almaktadır.

          -    Taşımacılık sırasında hasar gören eşyalarımız hususunda ne gibi işlemler yapılmaktadır?


   Taşımacılıkta firmamız tecrübeli elemanlardan oluştuğu için eşyalarınıza zarar gelmesi gibi bir husus durumu çok düşüktür şayet oldu da eşyalarınıza zarar gelirse ne olacak ?

Eşyalarınızın taşımacılığı öncesi sizlerle bir taşımacılık sözleşmesi imzalanır. Bu imzalayacağımız sözleşmede eşyalarınızın belirli bir oranda zarar görmesi durumunda ürününüzün uğradığı zarar Bursa evden eve nakliyat tarafından karşılanır. Bu zararın da karşılanabilmesi için ürünlerinizin uğradığı zararları taşımacılık işleminin yapıldığı zamandan sonra en geç 24 saat içinde bildirerek firmamız ile iletişim kurmanız gerekmektedir.


          -    Firmanız hakkında şikayet , istek ve görüşlerimizi nereye bildirebiliriz ?


   Firmamız hakkındaki şikayetlerinizi Bursa evden eve nakliyat web sayfamızda yer alan ilgili kısımlardan doldurarak veya yetkili bir personelimiz yüz yüze görüşerek veya sistemde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak iletebilirsiniz.

 

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum tincidunt, enim id tempus pellentesque, turpis nunc tincidunt turpis, vitae finibus nulla odio eget sapien. Phasellus at malesuada urna. Cras pharetra tellus vel ornare volutpat. Devamını Göster

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum tincidunt, enim id tempus pellentesque, turpis nunc tincidunt turpis, vitae finibus nulla odio eget sapien. Phasellus at malesuada urna. Cras pharetra tellus vel ornare volutpat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.Devamını Gizle