sayfa içeriği

Bursa Evden Eve Taşımacılık

Firmamız Mayıs 2003 tarihinden itibaren sizlere taşımacılık hizmetleri vermektedir. Bursa’da taşımacılık sektöründe kendine has kalite prensipleriyle siz müşterilerimize profesyonel bir nakliye hizmeti sunmaktayız.

Neden Bursa Evden Eve taşımacılık tercih edilmeli ?


          Bursa Evden Eve taşımacılık sektöründe derin bir boşluğun olduğunu fark eden firmamız, Sözün Bittiği Yerde Güven Başlar sloganıyla nakliyat sektörüne adım attı.
         Şimdi evden eve taşınanlarınız az çok bilirsiniz ki taşımacılık yapan firmalar ya işlerini doğru bir şekilde yapmazlar ya bu iş için çok fazla fiyat biçerler ya da eşyalarınız taşımacılık sırasında bir çok hasar görürler. Bizler Bursa evden eve nakliyat olarak sizleri tüm bu fiyat sıkıntısı olsun eşyalarınızın zarar görmesi olsun bu sıkıntılardan kurtarıyoruz. Nasıl ki bizler de işlerimizin yolunda gitmesini  , eşyalarımızın sağlam kalmasını istiyorsak sizlere de o şekilde iyi bir imkan sunarız.


         Biz Bursa Evden Eve nakliye olarak garantili ve sorunsuz taşımanın sözünü sizlere sözleşme üstünde veriyoruz. Nakliye ve evden eve nakliye hizmetini sorunsuz şekilde almanız için Bursa Evden Eve taşımacılık size işin sonuna kadar titiz bir çalışma sergiler.  Her türlü soruna 24 saat muhatap bulunabilmesi gibi  çeşitli prensipleri olan Bursa Evden Eve taşımacılığın amacı; Bursa Evden Eve taşımacılığın kaliteyle özdeşleşmesi ve sektörünün lider kuruluş haline gelmesidir.

Peki ya fiyatlar ?
Bizler Bursa evden eve nakliyeciler olarak eşyalarınızı özenle taşırken sizleri sömürmeye çalışmak yerine bu taşımacılık işlerini en uygun fiyattan yapma taraftarıyız. Fiyatlar taşımacılık mesafesine göre değişmektedir. Eğer Amacınız uygun fiyata en iyi sonucu almaksa , firmamızla hemen iletişim kurabilirsiniz.

Taşımacılık işi nerelere yapılmaktadır ?
               Bursa evden eve nakliye firması taşımacılık işlerinde Türkiye’nin her noktasına her zaman hizmet vermektedir. Tüm taşımacılık işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız, şehir içi ev taşıma ve şehirler arası evden eve nakliye hizmeti ile Türkiye’nin her yerinde size taşıma hizmeti sunmaktadır.


               Bursa'da ucuz ev taşıyoruz diye çok sayıda ilan vardır ve insanlarımız da bu ilanlara göre bir nakliye firması seçtiklerinde bazen bu taşımacılık hizmetinden memnun kalmayabiliyorlar. Bunun sebebi insanların ev taşırken yaptığı kötü tercihten kaynaklanmaktadır. Biz bursa evden eve taşımacılık olarak diğer firmaların bizlere nazaran  eşyaları taşırken bir çok zarar vererek müşterinin olan güveninin kırılmasına ve malının zarar görmesine sebep oluyor bu gibi durumlarda bursa evden eve  taşımacılık firmamız sizlere bu güveni verebilmek ve sizlerin memnuniyetini kazanmak adına sizlerin eşyalarınızı Türkiye’nin her hangi bir noktasına taşırken var olan hasarları minimuma indire bilmek için tüm eşyalarınızın paketlenmesinden ve taşınmasından kendi sorumludur kendimize özel teknikler sayesinde eşyalarınız zarar dayanma kapasitesi artarak eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar gelmeyerek sizlerin güvenini kazanmaya hazırdır. Bursa evden eve taşımacılığı seçerseniz kaybetmezsiniz.

Çalışma prensiplerimiz


•    Kaliteli ve itinalı taşımacılık işlemleriniz  tüm taşıma işlerinizde , iş ayrımı yapılmadan uygulanır.
•    Taha evden eve nakiye logolu şirketimize ait araçlarla sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.
•    Sorunsuz taşımacılık sloganıyla ilerleyen Bursa Evden Eve taşımacılık , taşıma esnasında oluşan tüm zarar ve ziyanınızı karşılar.
•    Taşıma hizmeti sunan ekipler tek tip kıyafetlerle ev ve ofis taşıma hizmeti sunarlar.
•    Bursa Evden Eve taşımacılık müşteri memnuniyetine dayalı bir çalışma yapar.
•    Firmamız Bursa Evden Eve nakliyemüşteri dostu fiyatlandırma yaparak en uygun hizmeti sağlar.
•    Taşımacılık işlemlerinizde de taşımacılık türünüze göre paketleme seçenekleri de sunarak taşımacılık işerinizi kolay bir hale getirir.


Hasar alan eşyalara ne olur?


   Genel itibari ile taşımacılık sırasında bazı eşyalar hasar alabiliyor bu nedenle müşterilerim bu konuda şikâyetçi olsa da ufakta olsa hasar alan eşyaları firmamız olarak bu hasarınızı karışılıyoruz genel itibari ile bu tür ufak aksaklıklar bizden dolayı olsa da tamamen eşyalarınız güvence altında olduğuna emin olun.


Elektronik eşyalar için teknik eleman var mı ?


   Bünyemizde çalışan elemanlar tamamen tecrübeli olup bir çok konuda bilgi sahibiler bu sadece bursa evden eve nakliye firmamız bütün işlerinde başarı yakalamaktadır.  Elektronik eşyalar veya aletler taşınması büyük bir dikkat gerektirmektedir. Eşyanın veya aletin alabileceği herhangi bir  hasar büyük bir probleme sebebiyet verebilir evinize kurulu olan bu alet yangına veya elektrik çarpmalarına neden olabilir bu sebepten dolayı bursa evden eve taşımacılık firmamız bünyesinde birden çok elektrik teknisyeni bulunmaktadır.


Taşınan Eşyalara sigorta yapıyor musunuz?


 Taha evden eve aldığı bir karar gereği taşınmakta olan eşyanın veya malin bir kısmının sigortalatarak müşterisinin eşyasını, malını güvence alına almaktadır. Bu kararı almasının en büyük sebebi taşınmakta olan eşyanın alabileceği hasarları karşılamaktır. Gerek bizden kaynaklı gerekse müşteri kaynaklı olan bu hasar hem bizler hem de müşteriyi olumsuz etkileyerek marka bilinirliğimizi düşürmektedir. Bu nedenle biz bursa evden eve taşımacılık olarak eşyalarınızı sigortalatarak güvence altına alıyor bu sayede sizler eşyalarım gitti, mahvoldum demenize gerek kalmadan huzur içinde işinizi bizlere teslim edebilirsiniz.


Eşyaları muhafaza etmek için deponuz var mı?


Bir çok müşterimiz firmamıza eşyalarını, veya mallarını muhafaza edebilecekleri bir depolarımızın  olup olmadığı sorar bursa evden eve taşımacılık firması olarak bizlerde bu sebepten kasıt bünyemizde aktif olarak bir çok yerde depo tehsis etmekteyiz bu sayede bozulabilecek mallarını ister soğuk depo ister normal olmak üzere muhafaza edebiliriz. Bursada evden-eve taşıma olarak bir çok konuda hizmet vermekteyiz.


Taşıma belgelerine sahip misiniz?


    Bursa evden eve taşımacılık firmamızda bulunan taşıma araçlarını kullanan elemanlarımızın K1, K2, K3 belgelerine sahip olmalarını gerekçe kıldığımızda taşıma görevindeki olan çalışanlarımızın bu belgelere sahip olmadan bursa evden eve taşımacılık bünyesinde çalışılmasına müsaade edilmemektedir. Bu sayede bursa evden eve nakliye firmamız hiçbir konuda sorun yaşamadan ve güvenle eşyalarınızı varılması gereken yere ulaştırır.


Bursa nakliyeciler firmanızın İş tecrübesi ne kadar?


     Firmamız yirmi yıla aşkındır hizmet vermektedir bu süreç içerisinde yüzlerce  işin üstesinde gelmiştir. Bir çok şehre  taşımacılık hizmeti gerçekleştirmiş durumdadır bursa evden eve taşımacılık diyince sadece  bursa çevresine bir hizmetten bahsetmiyoruz Türkiye’nin her yerin hizmet vermekteyiz.


 Bünyenizde çalışan kişi sayısı kaç?


  Bünyemizde kadrolu olarak tecrübeli çalışan sayımız şimdilik yirmi altındır kişidir. Bunun  sekizi şoför olarak hizmet vermekteyiz bursa evden eve taşımacılık firmamız gerek tecrübe bakımından gerekse özen bakımından bünyesinde çalıştırdığı tüm personellerini belirli bir gerekçe üzerine aldığından hepsi tecrübe sahibidir bu nedenle sizlerin eşyalarını sararken, paketlerken veya taşırken gereken özeni bilir gereken sorumluluğa da sahiptirler.

Neden sizi tercih etmeliyiz?


  Yılların tecrübesine sahip olan  bursa evden eve taşımacılık  kadro bakımında da en iyilerine sahiptir. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz bizlere iş verirken bir emanet gibi kendi işimiz gibi görerek büyük bir özenle paketleyip, sarıp, taşımaktayız bu sayede yıllardır arkamızda memnun kalmış bir müşteri bırakmaktayız bursa evden eve nakliyat olarak sizlerin eşyalarınız bizlerimizin bir emanetidir sizler bizlere vermiş  olduğunuz bu değerli  emanete sahip çıkarak onları güvenle  götürür ve sizlere sağlam bir şekilde teslim ederiz bursa evden eve taşımacılık olarak bizlerin diğer firmalardan farkımız budur.


Asansörlü taşımacılık hizmeti vermekte misiniz?

 Firmamız evlere taşıma sırasında asansörlü taşıma araçları sayesinde işleri hızlı ama güvenli ir şekilde yapar bursa evden eve taşımacılık olarak bünyemizde  bir çok bu tür araçlar hizmet vermektedir. Araçların bakımları sayesinde hiçbir hasar almadan aksama olmadan eşyalarınız güvenle taşınır Taha evden-eve nakliye firmamız bunun bilincinde olup bu konuda oldukça dikkatlidir. Bursa evden eve asansörlü taşımacılık ile tanışma zamanı

 

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum tincidunt, enim id tempus pellentesque, turpis nunc tincidunt turpis, vitae finibus nulla odio eget sapien. Phasellus at malesuada urna. Cras pharetra tellus vel ornare volutpat. Devamını Göster

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum tincidunt, enim id tempus pellentesque, turpis nunc tincidunt turpis, vitae finibus nulla odio eget sapien. Phasellus at malesuada urna. Cras pharetra tellus vel ornare volutpat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.Devamını Gizle