sayfa içeriği

Bursa nakliyat

Bir evi bir yere taşımak kadar zor şey yoktur çünkü eşyaların evden çıkartılması ve bir yere taşıması sırasında meydana gelebilecek o kadar çok sorun vardır ki insanın taşınması bile büyük bir stres haline gelebilir.

BURSA NAKLİYAT

        Diyelim ki Bursa da bir evden bir başka semte veya şehre taşınacaksınız taşınmak büyük bir sorun fakat bizler Bursa’nın en büyük nakliyat firması olarak sizleri bu stresten kurtarıyoruz çünkü Bursa’nın geneline olmakla beraber bir çok şehre nakliyat taşımacılığı yaparak işlerinizin görülmesine olanak sağlayan bursa nakliyeciler sizlerle. 


Nerelere nakliyat hizmetleri verilmektedir?

           Bursa geneli olmakla beraber bir çok şehre nakliyat taşımacılığı yapmaktayız. Bursa'da  nakliyeciler firması olarak bursa civarı olan yerlere 1 ila 2 gün süren taşımacılık diğer Türkiye civarı olan şehirlere 4 ila 7 günü bulmaktadır bu sebepten dolayı bazen uzun yolculuklarda bursa ilinde nakliyat firması olarak bazen hasarlar meydana gelmektedir.

          Genel itibari ile Bursa’nın nakliye sektöründeki bir çok firma gibi bizlerde Türkiye’nin her yerine taşımacılık imkânı sunuyoruz fakat diğer firmalardan farkımız kısa sürede varış yerine ulaşmak ve az hasar doğrultusunda işi tamamlamaktır. Diğer şirketlere nazaran bünyemizde bulundurduğumuz eleman ve ticari araçlar sayesinde birden fazla yere ve noktaya eşya veya mal götürme imkânımız bulunmaktadır.

Hasar alan eşyalara ne oluyor ?

          Taşımacılık sırasında maalesef bazı ufak hasarlar meydana gelmektedir bu sebepten dolayı firmamız bazı hasarları karşılamaktadır. Uzun mesafeli nakliye işlemlerinde ise bu tür bir sorumluluk almamakla birlikte güvenliği kişiler tarafından sağlanmayıp güvence altına alınmayan eşyaların hasar aldığı takdirde bursa nakliyat firmamız sorumlu tutulamaz.


Nakliyatta hangi amaçlar doğrultusunda çalışırsınız ?
         Bursa nakliyat firmamız genel itibari ile nakliyat ev taşımacılığı , ofis taşımacılığı ,  mal taşımacılık , şehirden şehre taşıma sağlamakla birlikte tır, kamyon gibi büyük nakliye araçlarını bünyemizde barındırmaktayız. Bazı şirketler taşıma sırasında meydana gelen hasarları karşılamaz ve bu durumda sizler mağdur kalırsınız ama bursa nakliyat firmamız bu tür etik olmayan davranışlar sergilemez çünkü kısa yol taşımacılığında bursa ve civar yakın şehirlere taşırken küçük sorunlar karşısında firmamız bu hasarı karşılamaktadır. Bursa dışına ve çok uzak nakliye işlemlerinde maalesef ki hasar çok büyük olmadıkça firmamız sorumlu tutulamıyor.

 

Firmamıza  güvenmeniz için size birkaç neden ?
           Bizler büyük bir aileyiz sadece bursa civarı olamamakla beraber tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Firmamız bursa nakliyat sizlerle yapacağı taşımacılık hizmetlerinde eşyalarınızı güvence altına almak için bursa ilimizde nakliyat firmasının yaptığı paketlemelerde siz müşterilerimizle bir sigorta sözleşmesi imzalamaktadır. Bu sayede eşyalarınız taşımacılık esnasında koruma altına alınmış olacaktır ve şartlara göre hasar karşılaması da yapılabilecektir. Yapacağımız taşımacılık işlemlerinde de sizlere uygun fiyatlar sunarak tasarruf etmenizi de sağlayarak sizlerin güvenini kazanmaktayız. İşte sizler de bursa taşımacılık firmasını seçerek hem eşyalarınızı güvence altına alın hem de cebinizdeki paranızı daha iyi muafaza edin.


Firmamız paketleme hizmetleri de verir mi ?
            Biz Bursa nakliyat firmamızı seçmeniz takdirinde dilerseniz taşımacılık işlemleriniz için özel paketleme imkanları da sunmaktayız. Ev eşyalarından ofis eşyalarına kadar çeşitli ürünlerde siz müşterilerimize paketleme hizmetleri de vermekteyiz.

Eşyalarımızı taşımacılık sürecinde sigortalatabilir miyiz ?
           Sizlere Bursa nakliyat şehir içi taşımacılıkta tam sigorta imkanı sağlarken şehirler arası taşımacılıkta ise sadece kendi paketleme hizmetinde sigortalama hizmeti sunmaktadır.
Müşteri memnuniyeti
        Bizleri tercih eden birçok müşterimiz bursa nakliyat’tan memnun kalmaktadırlar ve çevrelerine de tavsiye etmektedirler. Firmamız bilinen tüm firmaların aksine müşterilerine güler yüzlü ve hesaplı hizmetler sunarak müşterilerinin memnuniyetini ve sevgisini kazanmayı başarmıştır.

Firmanızı eleman bakımından yeterlimi?

Bursa'da taşımacılık firmamız seçkin ve tecrübeli kadronuzla emrinizde bir çok çalışanımız yılların verdiği tecrübe sayesinde işleri hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlayarak hiçbir sorun çıkmaksızın işleriniz tastamam bitirilir. Şuan bursa nakliyat firmamızda kadrolu çalışan eleman sayımız yirmiden fazla olmakla beraber bünyemizde bulunan nakliyat araçları sayesinde bir işi saatler içerisinde bitirerek teslim edilebilir. İşin büyüklüğüne göre bursa nakliyat firmamız değişen iş saatleri genel itibari ile bir günden kısa sürede bitirebiliriz. Genelde bir çok firma birden çok iş alarak bütün işlerini geciktirerek biriktirme mantığı üzerine hareket eder bu nedenden dolayı işlerin aksadığı gibi sizlerde gecikirsiniz biz Bursa'da nakliye firması olarak bu şekilde bir çalışma prensibi uygulamıyoruz bizler bursa nakliyat şirketi olarak aldığımız işe yoğunlaşarak bir günde veya birkaç saate bitirme odaklı çalıştığımız için diğer firmalar gibi işimizi geciktirerek değil de büyük bir ciddiyetle ve özenle yapmaktayız bu sayede işlerinizi kısa sürede tastamam bir şekilde bitirip erken teslim ederiz bu sayede sizler işlerinizin hızlı bitmesiyle düzeninizi kurmaya başlaya bilirisiniz. Bursa nakliyat firması uzun yıllardır  hizmet vermek ve bu işin ehli olmuş durumda.

Firmanız Ne kadar tecrübeli?

Nakliyat işi özen ve tecrübe ister bu sebepten dolayı kadrolu seçkin ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde işleriniz güvenle bitirilir. Bursa nakliyat firmamız 20 yıla aşkın bir süredir hizmet vermekte  bu zamandır hizmet veren Bursa nakliyeciler yüzlerce işi başararak arkasında gülümseyen bir yüz bırakarak markasının yani Bursa nakliyatın ne kadar işini özen göstererek yaptığı buradan da anlaşılıyor.  Bizler nakliyat işinin özen gösterilmesi gereken bir iş olduğunu bilmekteyiz bu nedenle yaptığımız birçok iş bu özenden dolayı hiçbir hasar almadan  tamamlanmıştır.

Eşyaları biz mi? Yerleştiriyoruz

Nakliyat işi bir yerden bir yere eşya ya da mal taşımaktır. Bu iş özen ister çünkü eşyalar hasar alabilir veya mallar bozulabilir. Bu nedenle bursa nakliyat firmamız eşyaları kendisi paketleyim kendisi yerleştirerek varılması gereken yere teslim eder sonrasında ise eşyaları varılan yere yerleştirerek işi tamamlar bu süreçte hasar alan eşya veya mallar eğer Bursadan evden eve taşıma firmasının suçuysa tüm hasarı firmamız karşılar bu nedenden dolayı eşyalarınız tamamen firmamız tarafından sigortalı olmakla beraber güvence altına alınır.

Bursa nakliyecilik firmanızın Eşyaların veya malları saklamak için deposu var mı?

Bazen müşterilerimiz eşyaların veya mallarının Bursa'da nakliye firmamızın depolarında birkaç gün depoda muhafaza edilmesini ve korunmasını talep eder. Bunda dolayı bursa nakliyat firmamızın bir çok deposu vardır ister soğuk hava deposu ister normal depo belirli süre olmak şartıyla burada eşyalar ve mallar saklanabilir fakat bu süreç içerisinde bazen bozulmalar meydana gelebilir süreç uzun oldukça maalesef  ki bozulma oranı  artmaktadır. Bursa nakliyat firmamız bu nedenle belirli bir süre bu depolarda muhafazaya izin vermektedir çünkü süreç uzun oldukça mal kaybı da artmaktadır bu kayıp eğer bizim  firmamızdan kaynaklı ise tamamen biz karşılıyoruz depoda olabilecek bir sorun bu tür hasarlara sebebiyet verebilir genel itibari ile bu gibi depo sorunları nadir olmaktadır fakat sorun süre yüzünden ve içindeki malların bozulmaya elverişli bir ürünse oluşan hasar karşısında bursa nakliyat firmamız sorumlu tutulamaz

Firmanız depo ücreti alıyor mu?

Depoda duran malların durduğu süreç itibari ile ücretlendirilir. Firmamız bu sürecin uzunluğuna göre indirimlerde yapabilir.

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum tincidunt, enim id tempus pellentesque, turpis nunc tincidunt turpis, vitae finibus nulla odio eget sapien. Phasellus at malesuada urna. Cras pharetra tellus vel ornare volutpat. Devamını Göster

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum tincidunt, enim id tempus pellentesque, turpis nunc tincidunt turpis, vitae finibus nulla odio eget sapien. Phasellus at malesuada urna. Cras pharetra tellus vel ornare volutpat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.Devamını Gizle