sayfa içeriği

Evden Eve Nakliyat Bursa

Evden Eve Nakliyat Bursa firmamız Bursa’da kurulmuş nakliyat firmasıdır. Nakliyat konusunda tecrübesi olan işçilerimiz sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınır.

Evden Eve Nakliyat Bursa

Hepimiz biliyoruz ki nakliyat ve taşınma süreci uzun yorucu stresli bir iştir ama Evden Eve Nakliyat Bursa firmamız bu işler için buradadır. Firmamız ygun fiyatlı ev taşınmasında 1 numaradır. Evden Evde Nakliyat Bursa firmamız Şehir içi, Şehirler arası , Asansörlü taşıma , Ambalajlama – paketleme gibi hizmetleri bulunur. 

Hizmetlerimiz


Evden Eve Nakliyat

        Eşyalarınızın taşınmasını dert etmeyin. Nakliyat firması olarak eşyalarınız güvenle taşınır. Öncelikle Evden Eve Nakliyat Bursa firmamızdan gelen kişiler eşyalarınızı ambalajlama ve paketleme işleriyle ilgilenirler. 1 veya 2 gün sonra taşınma işlemi için araç getirilir ve eşyalarınız Evden Eve Nakliyat Bursa firmamız tarafından güvenle taşınır. Sizin içinizde de hiç taşınma sıkıntısı, taşınma stresi olmaz. Evden Eve Nakliyat firması bunun için vardır.


Şehirler Arası Nakliyat

         Evden Eve Nakliyat Bursa firması eşyalarınızı Türkiye’nin her köşesine taşımaktadır. İster doğuya ister batıya Evden Eve Nakliyat Bursa firması için çok kolay iş. Öncelikle her zaman olduğu gibi firmamızdan gelen ekipler eşyalarınızı paketleyip ambalajlarlar. 1-2 gün sonra Şehirler arası nakliyat olacağı için büyük bir tır ile gelir eşyalarınızı taşırız. Eğer eviniz yüksek bir yerde ise asansörlü taşımacılık kullanılır. Eşyalarınızın taşınmasında görev alan ekibimiz son derece tecrübelidir. Şoförlerimiz deneyimli usta şoförlerdir eşyalarınıza zarar gelse dahi Evden Eve Nakliyat Bursa firmamız olarak zararınız karşılanacaktır.


Bursa Evden Eve Asansörlü Taşımacılık


Firmamız uygun fiyatla en iyi hizmeti vermek amacındadır. Asansörlü taşıma diğer taşıma yöntemlerinden farklı olup taşımada asansör kullanılmaktadır. Eğer eviniz yüksek katlarda ise Evden Eve Nakliyat Bursa firmamız eşyaların zarar görmesini göz ardı etmemek adına asansörlü taşıma kullanmaktadır. Asansör araçlarımızda bulunur. Bu asansörler 30.kata kadar uzanabilmektedir. Bu sayede Evden Eve Nakliyat Bursa ekibimiz yorulmamış hem de sizin de içiniz rahat olur.


Ambalajlama-Paketleme
        Firmamız bu konuda çok hassastır. Evden Eve Nakliyat Bursa firmamızın kullandığı ambalajlar , kutular son derece kaliteli ürünlerdir. Taşıma sırasında ambalajlarda herhangi bir yırtılma, kopma gibi durumlar olmayacaktır. Böylelikle ürünleriniz sağlam bir şekilde dışarıdaki araca yüklenecektir.
Koli Nakliyatı
        Firmamızın koli nakliyat hizmetinde sadece koliler taşınmaktadır. Kolinin ağırlığı 40 kg dan fazla olmamalıdır. Koliler aynı şehirde herhangi bir yere ve şehirler arası bir yere taşınmaktadır. Kolinin içindeki ürünü önceden belirtmelisiniz ki o ürüne özen göstererek taşıyalım. Ürününüz kırılgan bir malzeme ise kolinin dışına kırılgan damgası yapıştırılır.

Sıkça Sorulan Sorular
Nakfirması nerede kurulmuştur? 
Firmamız adından da anlaşıldığı üzere Bursa’da kurulmuş bir Firmadır.

Nakliyat firması nerelerde hizmet vermektedir? 
Evden Eve Nakliyat Bursa firmamız şuan Bursa ve İstanbul’da hizmet vermektedir. İlerleyen zamanlarda 81 ilde de hizmet vermeyi çok isteriz.

Firmanız güvenilir midir?
Evden Eve Nakliyat Bursa firmamız son derece güvenilirdir ve eşyalarınız güvenle taşınır.

Firmanızın ekibi kimlerden oluşmaktadır?
Evden Eve Nakliyat Bursa ekibimiz 10 işçi 5 şoför den oluşmaktadır.

Yüksek katlı binada oturuyorum nasıl kolaylıkla taşınırım?
Evden Eve Nakliyat Bursa firmamızın asansörlü taşıması sayesinde eşyalarınız güvenle yere indirilir.

Asansörlü Taşıma nedir? 
Yüksek katlardaki insanların taşınmasını kolaylaştırmak adına eşyalarınız asansörlü araçlarla yüksek katlara çıkarılır. Buna asansörlü taşıma denir.

Ambalajlamada kullandığınız ambalaj malzemeleri kaliteli mi?
Ambalaj ürünlerimiz son derece kaliteli 1.sınıf ürünlerdir.

Şoförlerinizin Deneyimleri nasıldır?
Şoförlerimiz son derece deneyimli usta şoförlerdir bu işi uzun yıllardır yapmaktadırlar.

Taşımada hangi araçları kullanıyorsunuz?
Şehir içi kısa mesafeli yollarda kamyon uzun, şehirler arası nakliyat işlerinde ise tır kullanmaktayız.


Taşıma durumunda eşyalarımıza zarar gelirse ya da gelme durumunda ne olur?
Eşyalarınıza zarar gelmemesi için her türlü çaba sarf edilmektedir. Zarar gelme durumunda biz Evden Eve Nakliyat Bursa olarak zararınızı karşılamaktayız. Yani firmamız tarafından sigortalısınız.

Neden Taha evden eve nakliyat firmasını tercih etmeliyim?
Çünkü biz yılların tecrübesiyle işine ustalaşmış kişilerle dolu kadromuzla eşyalarınızı güvenle severek taşımaktayız.

Bir evi taşımak ne kadar sürmektedir?
Evin büyüklüğü genişliği kaçıncı katta bulunduğu bunun gibi etkenler evin taşınma sürecini geciktirmektedir. Ortalama olarak 2,5 – 3 saatte evinizdeki eşyalar araçta olacaktır.

Kırılma tehlikesi bulunan eşyalarım var ne yapabilirim?
Bu eşyalarınızı özenle paketleyip kırılgandır damgası yapıştırdıktan sonra özenle dikkatle araca yerleştirilir ve yeni yere götürülür.

Mobilya montaj de montaj yapıyor musunuz?
Evet taşınmadan önce ve taşındıktan sonra bu işlemleri yapıyoruz. 

Taşınırken nelere dikkat etmeliyim?
Eğer bir firma belli bir ücret karşılığı taşıyacaksa firma seçimi en önemlisidir. Değilse eşyaların paketlenmesi, eşyaların hasarsız taşınması en önemlileridir.

Evden Eve Taşımacılık Bursa firmasının internet sitesi var mıdır?
Evet firmamızın internet sitesi vardır. Bu sayede internetten de nakliye başvurusu verebilirsiniz.

İnternet Sitenizin İsmi nedir?
İnternet sitemiz  dur.

Haftanın hangi günleri çalışıyorsunuz?
Haftanın her günü 7/24 saat boyunca hizmet vermekteyiz.

Yurt Dışına nakliyat yapıyor musunuz?
Hayır şu anlık böyle bir durum söz konusu değil. 

Evin taşınmasında bende yardım etmek istiyorum olur mu?
Biz Evden Eve Nakliyat Bursa Olarak bunu tam istemiyoruz. Müşterimizin bizim işimizle ilgilenmesini istemiyoruz. Bu sayede Müşterinin memnuniyeti daha fazla olur.

Ev taşınırken ben ne yapmalıyım 
Evdeki gereksiz döküntüleri çöpe, ihtiyacın olduğu şeyleri ise kutuya koyarsanız işimizi daha bir kolay hale getirmiş olursunuz.

İşleriniz fazla yoğun oluyor mu?
Yerine göre yoğun olmakta. Mesela yaz günleri daha yoğun taşınma işleri var. Pazar günleri en fazla taşınma işlerinin olduğu zamandır.

Firmanızda bende çalışmak istiyorum ne yapmalıyım?
Öncelikle  bu siteden başvuru formunu doldurman gerekli. Bilgilerini eksiksiz girdiysen biz sizi arayacağız ve şartları görüşeceğiz.

Firmanıza online nakliyat formu göndermek istiyorum?
Sitemizden adresinden nakliyat yapılacak yeri ve diğer şeyleri seçiniz. Sonra bizim sizi aramamızı bekleyin. (Arama süresi hatların yoğunluğuna göre değişebilir.)

İşçilerin sigortası var mı?
Evden Eve Nakliyat Bursa olarak bizde sigortasız çalışan işçi bulunmamaktadır.

Taşınma sırasında bir olay oldu be taşınmaktan vazgeçtim paramı geri alabilir miyim?
Öyle bir durum olmaz ama olursa paranın yüzde 50sini biz tahsil ederiz geri kalanı müşteriye verilir.

Yeni büyük bir ürün aldık kapıdan evin içine sokamadık asansörlü taşıma ile yardımcı olur musunuz?
Tabii ki yardımcı oluruz. Asansörlü taşıma sadece taşınma işlerinde kullanılması için değil bu gibi durumlar içerisinde de geçerlidir.  

Ürünlerimiz araca sığmadı 2. Dönüşte fazladan ücret ödemek zorunda olacak mıyız?
Yol durumuna göre değişir. Eğer yol çok uzun ise bundan ek ücret alınma ihtimali vardır. Yol kısa ise bunlardan ek ücret alınmaz

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum tincidunt, enim id tempus pellentesque, turpis nunc tincidunt turpis, vitae finibus nulla odio eget sapien. Phasellus at malesuada urna. Cras pharetra tellus vel ornare volutpat. Devamını Göster

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum tincidunt, enim id tempus pellentesque, turpis nunc tincidunt turpis, vitae finibus nulla odio eget sapien. Phasellus at malesuada urna. Cras pharetra tellus vel ornare volutpat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.Devamını Gizle